بلبرینگ ، بلبرینگ ، بلبرینگ صنایع نظامی ، بلبرینگ حفاری ، بلبرینگ صنایع پتروشیمی ، بلبرینگ هواپیمایی ، بلبرینگ صنایع نساجی ،

مجموعه برینگ های ایگرگ و بلبرینگ سرامیکی

Y-Bearing units
Eccentric locking collar
But also available with
Cylindrical locking collar
Adapter sleeve or grub
Screw locking.
طوقه قفلی نامتقارن، با طوقه قفلی متقارن،
بوش تبدیل و پیچ بی سر نیز تولید می شوند
منظور از مجموعه، بلبرینگ ایگرگ همراه با محفظه Housing است. مجموعه ساده و اقتصادی بوده و در ماشین آلات کشاورزی، راهسازی، نساجی، تسمه نقاله، صنایع غذایی و بسته بندی کاربرد دارد. بلبرینگ آن در اصل مانند بلبرینگ شیار عمیق است که در دو طرف کاسه نمد داشته و سطح حلقه بیرونی آن قوسی شکل است. محفظه نیز از جنس چدن یا فولاد بوده و در اشکال مختلف تولید می شود و سوراخ داخل آن یعنی محل نشستن برینگ جهت تطابق با آن قوسی شکل است.
مجموعه، ناهمراستائیهای اولیه شافت را می تواند جبران کند، ولی قادر به حرکت در امتداد محوری نیست. لذا در استفاده از این نوع برینگ ها، طول شافت باید کوتاه بوده و در ضمن در زیر محفظه، واشرهای فلزی موجدار گذاشته شود تا بلبرینگ در معرض تنشهای اضافی، ناشی از عوامل مختلف نظیر انبساط حرارتی قرار نگیرد.
بلبرینگ ایگرگ Y-Bearings
همانگونه که قبلاً گفته شد، این نوع بلبرینگ ها، نوع تغییر شکل یافته بلبرینگ های شیار عمیق هستند. انواع مختلف آن بر اساس روش تثبیت شافت به دسته های ذیل تقسیم می شوند:
- بلبرینگ با طوقه قفلی نامتقارن Eccentric locking collar و پیچ بی سر (شکل 1 صفحه روبرو):
در مواردی استفاده می شود که جهت چرخش شافت ثابت است. حلقه داخلی آنها نیز در دو نوع کشیده شده از یک سمت و دو سمت تولید می شود (شکل 2). (این حلقه کشیده شده به تثبیت بهتر شافت کمک می کند). هر دو سری در حلقه بیرونی خود سوراخهای مخصوص روانکاری دارند. طوقه قفلی نیز همراه با پیچ بی سری که در آن تعبیه شده باعث تثبیت بیشتر شافت می شود.
- بلبرینگ با سیستم قفل کننده پیچ بی سر Grub (set) Screw locking (شکل 3):
این سری در برینگ داخلی خود دو پیچ بی سر دارند که بدین وسیله باعث تثبیت برینگ می شود.
این بلبرینگ در مواردیکه جهت چرخش شافت متغیر باشد، مناسب است. حلقه داخلی از دو طرف کشیده شده (محکم نگه داشتن بهتر شافت) و دو سوراخ مخصوص روانکاری نیز در حلقه بیرونی وجود دارد. (نوع بدون سوراخ روانکار نیز تولید می شود).
- بلبرینگ با بوش تبدیل (شکل 4):
سریهای خاصی از این برینگها به منظور کاربرد در مواردیکه جهت دوران تغییر می کند و سرعت زیاد و چرخش آرام مورد نیاز باشد با بوش تبدیل تولید می شوند. این سری با سوراخ مخصوص روانکاری یا بدون آن تولید می شوند. بوش تبدیل همراه با مهره و واشر قفلی آن نیز فسفاته شده هستند.
- تثبیت (موقعیت دهی) با انطباق تداخلی (شکل 5):
سریهای خاصی نظیر 1763(00)-2RS1 , 1762(00)-2RS1 با انطباق تداخلی جا زده می شوند. معمولاً بدون سوراخ روانکار تولید می شوند، ولی با سوراخ نیز می تواند ساخته شود (پسوند B). در سرعتهای بالا وقتی جهت دوران متغیر باشد، استفاده از این نوع مناسب است.
بلبرینگ های مورد بحث معمولاً برای شافت های متریک از اندازه قطر 12mm الی 100mm و شافت های اینچی 8/5 الی 4 تولید می شوند. تمامی آنها کاسه نمد داشته و با گریس مناسب نیز پر شده اند.
کاسه نمدها در بلبرینگ های ایگرگ کلاً از نوع مالشی rubbing seals بوده و ممکن است اندکی از نظر طراحی با هم تفاوت داشته باشند. (اشکال زیر صفحه).
کاسه نمدهایی که در سریهای YAJ2, YAR2, YEL2, YET2 مصرف می شوند شامل یک واشر فولادی پرس شده و یک لایه لاستیک ولکانیزه شده است. (1)
لایه فلزی فاصله خیلی کمی را با حلقه داخلی تشکیل می دهد، ولی لایه لاستیکی که در پشت لایه فلزیست به حلقه داخلی مماس است. در شرایط محیطی آلوده تر یک لایه محافظ اضافی که از جنس فولاد بوده، در جلوی کاسه نمدهای بلبرینگ قرار می گیرد و به حلقه داخلی می چسبد (2) این لایه به نام فلینجر Flinger معرفی می گردد (پسوند 2F در جلوی برینگ).
تحت شرایط باز هم مشکل تر می توان از محافظهایی که فلینجر توپر Flocked Flinger نامیده شده و شامل یک فولاد پرسی روکش شده با یک لایه پلی آمیدی است در جلوی کاسه نمدهای خود برینگ استفاده نمود. (پسوند 2FF شکل 3).
آب بندی این نوع کاسه نمدها در برابر رطوبت، گل، خاک و ماسه و نظایر آن بسیار مؤثر است. در بعضی از سریها نظیر 17262(00) نیز استفاده از کاسه نمدهای لاستیکی معمولی (RS1) مرسوم است (4). کاسه نمد شامل یک واشر فولادی است که با لایه لاستیک ولکانیزه، روکش شده است.
قفسه این برینگ ها اکثراً فیبری بوده و در بعضی سریهای بزرگ 3620(00) فولادیست. سرعت مبنای بلبرینگ های مورد نظر بستگی زیادی به طرز قراردهی آنها بر روی شافت و نوع کاسه نمد آن دارد. جدول مقادیر سرعت مبنا در زیر صفحه آورده شده است.
قابلیت تحمل بار محوری نیز بستگی زیادی به نوع تثبیت برینگ بر روی شافت دارد. برینگهای با طوقه قفلی نامتقارن یا پیچ بی سرتا 20% بار دینامیکی مبنا، قدرت تحمل بار محوری را دارا هستند. در برینگهایی که بوش تبدیل دارند، این مقدار بستگی به گشتاور مصرف شده در بستن مهره دارد که اگر این مقدار معادل مقادیر توصیه شده در جدول صفحه 238 باشد، قدرت تحمل بار محوری به 15 تا 29 درصد بار دینامیکی می رسد. در برینگهایی که با انطباق تداخلی جازده می شوند، مقدار تحمل بار محوری به موقعیت محوری برینگ بستگی دارد و بهرحال نباید از 0.25 بار استاتیکی مبنا تجاوز کند.
بار دینامیکی معادل برینگ Equivalent dynamic bearing load

P=XF+YFa
Fr نیروی شعاع، Fa نیروی محوری و Y, X ضرایبی هستند که مقادیر آنها در جدول بالا داده شده است.
بار استاتیکی معادل برینگ Equivalent static bearing load
Po=0.6Fr+0.5Fa
اگر به نتیجه Po<Fr برسیم، Po را مساوی Fr باید در نظر گرفت.
مجموعه واحد رولبرینگ های ایگرگ
Y-Bearing units
همانگونه که قبلاً گفته شد یک واحد فوق الذکر شامل بلبرینگ ایگرگ و یک محفظه Housing می شود. در مورد بلبرینگها در قسمت قبل صحبت شد. و در این قسمت، خصوصیات محفظه ها بررسی می گردد.
محفظه بلبرینگ های ایگرگ Y-Bearing housings
این محفظه ها در انواع پایه دار Plummer block فلانژی Flanged و ... Take.up از جنس چدن خاکستری تولید می شود. (شکلهای صفحه 240 و 241) جنس فولادی نوع فلانژی نیز تولید می شود.
در بارهای سنگین، نوع چدنی از فولادی مناسب تر بوده و دارای نازل مخصوص روانکاری بهمراه شیار در داخل سوراخ خود (جای قرار برینگ) است. نوع فولادی دو تکه بوده، دارای سیستم های روانکاری نبوده و جهت جلوگیری از زنگ زدگی گالوانیزه می شود.
محفظه ها کلاً در (9) طراحی مختلف تولید می شوند که مشخصات و تصاویر آنها در صفحه 241 آورده شده است. در محفظه ها از وسیله ای به نام ته گیر End cover می توان استفاده کرد که از آن جهت مهار انتهای شافت استفاده می شود. این ته گیرها از جنس پلاستیک بوده و در شیار تعبیه شده در سوراخ محفظه جازده می شوند.
ناهمراستایی مجاز در آنها تا 5º ± بوده و این مقدار در نوع چدنی که روانکاریهای مکرر مورد نیاز باشد به 2º ± می رسد، زیرا در غیر اینصورت شیار مخصوص روانکاری در داخل سوراخ محفظه با سوراخهای روانکاری در روی بلبرینگ منطبق نمی شوند.
قدرت تحمل بار در محفظه های چدنی به اندازه خود بلبرینگ محفظه است، اما نوع فولادی آنها معمولاً چنین توانایی ندارند. مقدار بار شعاعی مجاز نیز در محفظه های پایه دار 30% و در فلانژی ها 50% مقدار بار مجاز شعاعی است.
در مواردیکه رطوبت و آلودگی زیاد یا سرعت دورانی بالا باشد یا دمای محیط بالای 70ºc باشد، توصیه می شود از محفظه های چدنی استفاده شود، زیرا وسایل روانکاری مجدد در آنها مهیاست. قبل از هر بار روانکاری، نازل گریس خور باید کاملاً تمیز شود. در نصب مجموعه مورد بحث، بلبرینگ قبل از تثبیت محفظه بر روی تکیه گاه خود نباید بر روی شافت جازده شود.

بلبرینگ ، بلبرینگ ، بلبرینگ صنایع نظامی ، بلبرینگ حفاری ، بلبرینگ صنایع پتروشیمی ، بلبرینگ هواپیمایی ، بلبرینگ صنایع نساجی ،
Note 5 sur 5 Pour 86 votes

خرابی برینگها ، علت و روش پیشگیری ،SKF،FAG،TIMKEN،KOYO،HIWIN

خرابی برینگها : بلبرینگ ، رولبرینگ ، لاینر برینگ ، یاتاقان بلبرینگ ، رولبرینگ سوزنی ، بلبرینگ کف گرد ، بلبرینگ صنعتی ، رولبرینگ صنعتی ، علت و روش پیشگیریبا توجه به نقش مهم برینگ های غلتشی در ماشین آلات…

فروش بلبرینگ ، فروشنده بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، خریدار بلبرینگ ، فروش برینگ ، خرید برینگ ، فروشنده برینگ

ابزارهای جازدن و درآوردن برینگها Mounting dismounting toolsجازدن و درآوردن اصولی و صحیح برینگ ها تأثیر زیادی بر طول عمر آنها دارد. ابزارهایی که بدین منظور استفاده می شوند در سه گروه: مکانیکی، هیدرولیکی و گرمایی طبقه بندی می شوند.استفاده…

بلبرينگ ، كاسه نمد ، برينگ ، اورينگ وايتون ، بلبرينگ و رولبرينگ صنعتي

واشرهای فاصله گذار و درزگیر Sealing and spacing washersواشرهای درزگیر یا آب بند که با Z مشخص می شوند، تشکیل کاسه نمدهای مارپیچی شکل را می دهند که از کارآیی زیاد برخوردارند. کارآیی آنها به تعداد و طراحی واشرها بستگی…

مهره های قفلی ، بلبرینگهای قفلی ، بلبرینگهای مفصلی ، بک استاپ ،

بلبرینگ قفلی و مهره های قفلی Lock nutsاز مهره ها هم جهت تثبیت برینگ بر روی شافت و هم برای جازدن و درآوردن آنها استفاده می شود. در روی آنها معمولاً 4 یا 8 شیار در جهت درگیری با آچار…

بوش بلبرینگ ، بال بوش ، بلبرینگ ، بلبرینگ فروش ، بلبرینگ فروشی ، فروش بلبرینگ ، بلبرینگ مینیاتوری ،

بوشهای کششی ، بلبرینگ ، بال بوش ، بال بوشینگ ، فروش بلبرینگ ، بلبرینگ فروش ، بلبرینگ مینیاتوری ، بلبرینگ دندانپزشکی ، بلبرینگ جرثقیل ، بلبرینگ لیفتراکی ، بلبرینگ دکل لیفتراک ، بلبرینگ چیست ، اندازه بلبرینگ ، ابعاد…

رایان بلبرینگ مرکز خرید و فروش بلبرینگهای صنعتی ، فروشنده بلبرینگ ، فروشگاه بلبرینگ فروشی ،

بوشهای تبدیلی Adapter sleeves این بوشها معمولاً با مهره قفلی و سایر لوازم قفل کننده همراه هستند. بوش دارای شکاف بوده و شیب سطح بیرونی آن 12/1 است. از قطر داخلی 200 mm به بالا، بوش دارای سوراخ و شیار…

بلبرینگ ، بوش بلبرینگ ، مهره قفلی بلبرینگ ، بلبرینگ قفلی ، بلبرینگ راهسازی ، بلبرینگ SKF

قطعات تکمیلی برینگهاAccessories بوش بلبرینگ ، بلبرینگ با بوش ، بلبرینگ بوش دار ، بوش رولبرینگ ، رولبرینگ بوش دار ، بال بوش ، مهره بوش بلبرینگ ، واشر خورشیدی بوش بلبرینگ ، مهره قفلی ، واشر خورشیدی لوازمی که…

محفظه های برینگ ، یاتاقان بلبرینگ ، یاتاقان بلبرینگ صنعتی ، بلبرینگ و یاتاقان SKF

محفظه های برینگBearing housings یاتاقان بلبرینگ ucp ، یاتاقان بلبرینگ ucf ، یاتاقان بلبرینگ ucfc ، یاتاقان و بلبرینگ ucfl ، یاتاقان و بلبرینگ uct ، یاتاقان و بلبرینگ ucha ، یاتاقان و بلبرینگ ucfa ، یاتاقان و بلبرینگ ufl…

بلبرینگ ، بلبرینگ ، بلبرینگ صنایع نظامی ، بلبرینگ حفاری ، بلبرینگ صنایع پتروشیمی ، بلبرینگ هواپیمایی ، بلبرینگ صنایع نساجی ،

مجموعه برینگ های ایگرگ و بلبرینگ سرامیکیY-Bearing unitsEccentric locking collarBut also available withCylindrical locking collarAdapter sleeve or grubScrew locking.طوقه قفلی نامتقارن، با طوقه قفلی متقارن،بوش تبدیل و پیچ بی سر نیز تولید می شوندمنظور از مجموعه، بلبرینگ ایگرگ همراه با…

رولبرینگ بشکه ای کف گرد ، رولبرینگ ساچمه بشکه ای کف گرد ،

رولبرینگ بشکه ای کف گرد Spherical roller thrust bearingدر این برینگ ها حالت زاویه دار بودن شیار غلتک نسبت به محور، آنها را برای تحمل بارهای شعاعی و محوری مناسب می سازد. خصوصیت مهم دیگر آنها قابلیت خودتنظیم بودن است…

رولبرینگ های سوزنی کف گرد ، نیدل برینگ ، IKO ، INA ، STIEBER

 رولبرینگ سوزنی کف گرد Needle roller thrus bearing این برینگ ها قادر به تحمل بار محوری سنگین بوده و ضمن حساس نبودن به بارهای ضربه ای به حداقل فضای محوری ممکن برای نصب نیاز دارند. این رولبرینگ ها بار محوری…

بلبرینگ های کف گرد ، بلبرینگ های دقت بالا ،

بلبرینگ کف گرد Thrust ball bearing این نوع برینگ ها در انواع یک ردیفه Single direction و دو ردیفه double direction تولید می شوند.بلبرینگ های کف گرد یک ردیفه Single direction thrust ball bearingsاین نوع برینگها برای موقعیت دهی محوری…

رولبرینگ ، رولبرینگ صنعتی ، رولبرینگ ماشینی ،

رولبرینگ مخروطی Taper roller bearingزاویه تماس : هر قدر این زاویه بزرگتر باشد قدرت تحمل بار محوری برینگ افزایش می یابد.این برینگ دارای شیار غلتک مخروطی در حلقه بالایی و پایینی بوده و جزء غلتشی نیز در آنها به شکل…

رولبرینگ های بشکه ای ، رولبرینگ ساچمه بشکه ای ،

رولبرینگ های بشکه ایSPHERICAL ROLLER BEARINGS Suitable for high speeds and high loadsمناسب برای سرعتهای بالا و بارهای سنگین(1) پاتنت کردن (Patenting): از عملیات حرارتی فولادها که برای ازدیاد چقرمگی به کمک حمام سرب مذاب صورت می گیرد.این رولبرینگها دارای…

رولبرینگ های سوزنی ، لاینر برینگ ، بال بوش ، بال اسکرو ، بلبرینگ خطی ،

رولبرینگ سوزنی Needle roller bearing با پوسته کشیده شده و انتهای باز با پوسته کشیده شده و انتهای بسته رولبرینگ سوزنی با حلقه داخلی رولبرینگ سوزنی بدون حلقه داخلی در رولبرینگ های سوزنی، غلتک ها به شکل استوانه بوده، ولی…

رولبرینگ های استوانه ای ، رولبرینگ ساچمه استوانه ای ،

رولبرینگ ساچمه استوانه ای CYLINDRICAL ROLLER BEARING مناسب برای بارهای شعاعی سنگین و سرعتهای بالا Suitable for heavy radial loads and high speeds انواع مختلف این نوع رولبرینگ ها بدین ترتیب مورد بحث قرار می گیرند: رولبرینگ استوانه ای ،…

بلبرینگ های تماس زاویه ای ، بلبرینگ RHP ، بلبرینگ NSK ، بلبرینگ GMN ،

بلبرینگ تماس زاویه ای ANGULAR CONTACT BALL BEARING هر قدر زاویه تماس بزرگتر باشد، قدرت تحمل بار محوری در برینگ نیز افزوده خواهد شد. حلقه های داخلی و بیرونی این نوع بلبرینگها نسبت به یکدیگر زاویه ای می سازند که…

بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، فروش بلبرینگ ، خرید بلبرینگ خود تنظیم ، فروش بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم SELF-ALIGNING BALL BEARING Self-Aligning Ball Bearings have particularly low friction این نوع بلبرینگ دارای دو ردیف ساچمه با یک حلقه بیرونی مشترک است که شیار ساچمه در آن به صورت منحنی بوده و این باعث ایجاد خاصیت…

بلبرینگ ، فروش بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، فروشنده بلبرینگ ، وارد کننده بلبرینگ و رولبرینگ ،

بلبرینگ شیار عمیق DEEP GROOVE BALL BEARING کاسه نمد فلزی(غیرمالشی) Shield وجود فاصله بین کاسه نمد و حلقه داخلی موجب افت خاصیت آب بندی و بالا رفتن سرعت دورانی برینگ می شود کاسه نمد لاستیکی(مالشی) seal واشر فلزی + روکش…

بلبرینگ ، رولبرینگ ، بلبرینگ خطی ، لاینر برینگ ، کاسه نمد ، بال بوش ، اورینگ وایتون

رایان بلبرینگ : بلبرینگ ، برینگ ، رولبرینگ ، نیدل برینگ ( رولبرینگ سوزنی ) ، لاینر برینگ ، بال بوش ، کاسه نمد ، اورینگ وایتون ، گریس نسوز بلبرینگ : اختراع برینگ یا آنچه که بنام بلبرینگ در…

گریس نسوز بلبرینگ ، گریس نسوز مخصوص بلبرینگ و رولبرینگ ، گریس نسوز برای بلبرینگ نسوز ، گریس SKF

گریسکاری ( گریس نسوز بلبرینگ و رولبرینگ ) Grease lubrication ، گریس نسوز skf در شرایط کارکرد نرمال (سرعت، فشار، دما) گریس کاربرد زیاد دارد. مزایای آن نسبت به روغن عبارتست از چسبندگی بهتر به بلبرینگ و عدم چکه کردن…

گریس نسوز ، خرید گریس نسوز ، گریس نسوز بلبرینگ و رولبرینگ ، گریس SKF ، گریس حرارت بالا ،

روانکاری، سرویس و نگهداری ، گریس نسوز ، گریس نسوز بلبرینگ ، گریس نسوز بالای 150 درجه ، Lubrication and maintenance یک بلبرینگ جهت کارکرد مطلوب باید بطور مناسب روانکاری شود تا از تماس مستقیم اجزاء بلبرینگ و در نتیجه…

کاسه نمدها ، کاسه نمد وایتون ، کاسه نمد گرافیتی ، اورینگ وایتون ، کاسه نمد کربن استیل

کاسه نمدها Seals : کاسه نمد وایتون ، کاسه نمد گرافیتی ، کاسه نمد کربن استیل ، کاسه نمد کربنی ، کاسه نمد نسوز ، کاسه نمد فلزی ، کاسه نمد لاستیکی ،کاسه نمد در برینگ از ورود مواد اضافی…

خریدار بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، فروش بلبرینگ ، فروشنده بلبرینگ

ابعاد بلبرینگ و تکیه گاه و گوشه ها Abutment and fillet dimensions ابعاد قسمتهایی از شافت یا محفظه که در مجاورت و تماس با بلبرینگ قرار دارند باید به گونه ای باشد که ضمن داشتن حالت تکیه گاهی مناسب برای…

جنس قفسه برینگ ، بلبرینگ قفسه فیبری ( قفسه پلی آمید ) ، بلبرینگ قفسه فولادی ، بلبرینگ قفسه برنجی ،

جنس قفسه Material for Cages هدف از قرار دادن قفسه در داخل بلبرینگ جلوگیری از تماس مستقیم اجزاء غلتشی با یکدیگر و در نتیجه کاهش گرما و اصطکاک است. کاربرد دیگر آن نگهداری اجزاء غلتشی در مواردی است که برینگ…

جنس برینگها ، بلبرینگ سرامیکی ، بلبرینگ استیل ، بلبرینگ نسوز ، بلبرینگ ضد الکتریسیته ،

جنس برینگها Material for rolling bearings بلبرینگ سرامیکی و بلبرینگ ساچمه سرامیکی کارکرد و ضریب اطمینان برینگ ها تا حد زیادی به جنس اجزاء متشکله برینگ بستگی دارد. فولاد حلقه ها و اجزاء غلتشی برینگ Steels for bearing rings and…

بلبرینگ سرامیکی ، لقی داخلی برینگ ، بلبرینگ دوربالا

لقی داخلی برینگ Bearing internal clearance عبارتست از مقدار فضایی که یک حلقه برینگ می تواند نسبت به حلقه دیگر در امتداد شعاعی (لقی شعاعی) یا محوری (لقی محوری) حرکت داشته باشد. جدول لقی های یک رولبرینگ بشکه ای و…

سرعت بلبرینگ ، بلبرينگ و رولبرينگ ، بلبرینگ سرامیکی ، بلبرینگ دور بالا C5 ، C4 ، C3 ،

سرعت - Speed در برینگ ها سرعت دورانی محدوده خاصی دارد. مسئله اساسی در مورد سرعت برینگ حرارت تولیدی است که روانکار و جنس قطعات برینگ نقش عمده ای در مقدار آن ایفا می کنند. نوع و اندازه برینگ ،…

مرکز فروش بلبرینگ در تهران ، مرکز خرید بلبرینگ در تهران

اطلاغات کلی در مورد فروش بلبرینگ Bearing data- general اطلاعات کلی در مورد خرید بلبرینگ سازندگان و مصرف کنندگان و فروشنده بلبرینگ به خاطر مسائلی نظیر قیمت، کیفیت و سهولت تعویض به سری خاصی از ابعاد توجه دارند. ابعاد برینگها…

رولبرینگ های استوانه ای کف گرد ، رولبرینگ SKF ، رولبرینگ FAG ، رولبرینگ TIMKEN ،

رولبرینگ استوانه ای کف گرد Cylindrical roller thrust bearingاین رولبرینگها برای تحمل بارهای محوری سنگین مناسب هستند. بعلاوه در مقابل بارهای ضربه ای حساس نبوده، استحکام بالا دارند و فضای محوری کمی برای نصب نیاز دارند. در نوع یک ردیفه…